Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Туреччина зацікавлена у співпраці з ХНТУСГ

14 грудня 2020 року відбулася зустріч ректора університету О.В.  Нанки та керівника навчального відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства ХНТУСГ О. Р. Азізова з почесним іноземним студентом нашого університету, що навчається на 4 курсі за спеціальністю 081 «Право» – громадянином Туреччини Кираном Ахметом.

Туреччина зацікавлена у співпраці з ХНТУСГ

Киран Ахмет є одним з найвпливовіших бізнесменів Туреччини, що удостоєний почесних нагород («Бізнесмен року Туреччини 2020»), є учасником Партії справедливості і розвитку (тур. – AK Parti), що є владною політичною партією в Туреччині, а також займає посаду радника президента Туреччини Реджепа Ердогана в галузі розвитку сільського господарства.

Під час робочої зустрічі було обговорено напрямки розвитку співробітництва нашого Університету з турецькими закладами вищої освіти, що спеціалізуються на підготовці фахівців сільського господарства та розширення географії цих взаємовідносин за програмами академічної мобільності. Також обговорювалось питання щодо налагодження взаємозв’язків із провідними сільськогосподарськими підприємствами Туреччини за підтримки Кирана Ахмета. Оскільки в нинішньому  році спостерігається значний приріст іноземного контингенту студентів Туреччини, ХНТУСГ має намір створити базу для проведення виробничих практик для таких студентів на згаданих підприємствах, що дасть можливість підвищити рейтинг нашого університету на арені престижних закладів вищої освіти в Туреччині.

Відділ по роботі з іноземними громадянами

та особами без громадянства ХНТУСГ.