Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Триває набір іноземців на навчання

Згідно з наказом МОН № 1265 від 12.10.2020 «Про затвердження змін до порядку організації набору та навчання (стажування) іноземців та осіб без громадянства» в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка триває набір іноземців на навчання за усіма спеціальностями та формами освіти.

У цьому році значно розширено контингент іноземних освітян нашого Університету з Туреччини. У зв’язку з високим попитом на здобуття вищої освіти саме в нашому Університеті, відбіркова комісія Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка у складі проректора з науково-педагогічної роботи Заїкою С.О., проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Вітковським Ю.П., помічника ректора Кусковою С.В. та керівника навчального відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства Азізовим О.Р. вже вдруге вирушила в Туреччину за підтримки агента ТОВ «Глобал Універсервіс», що є офіційним представником у сфері вступу до ХНТУСГ, аби провести профорієнтаційну роботу з іноземцями.

Опитування абітурієнтів показує, що турецькі студенти найчастіше зацікавлені в здобутті ступенів бакалавра за такими спеціальностями, як 081 «Право», 192 «Будівництво та цивільні інженерія», 163 «Біомедична інженерія», 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», 123 «Комп’ютерна інженерія».

Деканат по роботі з іноземними громадянами.