Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

КОМЕНДАНТ ГУРТОЖИТКУ

Знайомтеся, це Андрій Пікалов, комендант гуртожитку №1 Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка (на фото крайній ліворуч) і його добровільні помічники.  На цій посаді Андрій Володимирович працює зовсім недавно, але вже встиг зарекомендувати себе як відповідальний і добросовісний співробітник, котрий добре знає свою справу. Можливо, тому, що в недалекому минулому він сам  був студентом нашого університету (навчався в ННІ МСМ), не один рік прожив у гуртожитку,  отож, добре знає і студентське життя, і житлово-побутові  проблеми студентів та аспірантів, і те, як вони вирішуються.

Звичайно, у коменданта гуртожитку зовсім інше бачення цих проблем, ніж у студентів. Бо якщо  прочитати  посадові обов’язки коменданта гуртожитку, то можна схопитися за голову (за що він тільки не відповідає!). Але Андрія Володимировича це не лякає. Навпаки, він  вважає, що гуртом можна вирішити будь-яку проблему. Було б тільки бажання і фінансові ресурси. Тому з ентузіазмом узявся за нову для себе справу, освоюючи чималеньке господарство.

На першому плані, звичайно ж, — безпека і комфорт мешканців гуртожитку, бо сьогодні цим питанням  багато уваги приділяє і керівництво університету та профспілковий комітет ХНТУСГ. Але крім вирішення поточних і суто господарських  питань, найближчим часом  Андрій Володимирович планує особисто познайомитися з кожним мешканцем гуртожитку і налагодити тісну співпрацю з органами студентського самоврядування, щоб спільно вирішувати всі проблеми і дбати про спільний університетський дім.

Тож, побажаємо Андрію Володимировичу  успіхів у роботі і  всіх гараздів. Бо бути комендантом гуртожитку, в якому проживає близько 500 осіб, зовсім не просто. Але коли поруч надійні друзі і помічники, то з ними можна здолати всі перешкоди.

 Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.