Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Світлій пам’яті Івана Федоровича Прокопенка

Сьогодні на 86-му році життя помер видатний  вчений і педагог,  доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник народної освіти України Іван Федорович Прокопенко.

Впродовж 40 років (з 1980 по 2020) Іван Федорович Прокопенко очолював Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди і багато зробив для його розвитку та розвитку педагогічної науки в Україні. Під його керівництвом було розроблено та впроваджено в практику роботи закладів вищої освіти концепцію інтенсифікації навчальної діяльності студентів та багато інших прогресивних новацій.

Також Іван Федорович вів активну громадську діяльність і роботу з патріотичного виховання молоді і студентів. Його заслуги перед Харківщиною і Україною були відзначені багатьма урядовими нагородами та званнями…

Глибоко сумуємо з приводу  цієї важкої втрати і висловлюємо  співчування близьким і рідним Івана Федоровича Прокопенка, студентам і трудовому колективу Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, усім хто знав і шанував цю прекрасну Людину.

Збережемо світлу пам’ять про Івана Федоровича у наших справах і серцях.

Ректорат ХНТУСГ.