Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Чергова перемога нашого студента

Вітаємо  студента 3 курсу ННІ Переробних та харчових виробництв Деміда Караченкова,  який виборов золоту медаль на Чемпіонаті Європи з боротьби  сумо серед молоді та дорослих.

Чемпіонат проходив у російському місті Казань, де харків’яни виступали у складі збірної команди України та завоювали 3 золоті і 2 бронзові медалі.

У змаганнях серед чоловіків (вагова категорія до 85 кг) Демід Караченков у фіналі переміг суперника з Росії і став  чемпіоном Європи. Крім того Демід  здобув бронзову медаль у змаганнях серед молоді у ваговій категорії  до 85 кг.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту Харківської ОДА, цей чемпіонат був одним з головних етапів відбору до Всесвітніх ігор, які відбудуся в наступному році в американському місті Бірмінгем.