Вже традиційним став захід «Майстерня аграрія» компанії «Сингента», що проводиться зимою в декількох городах України. Майстерня Аграрія – це унікальний комплекс навчальних заходів компанії «Сингента», який дозволяє отримувати актуальну інформацію та практичні знання протягом року. Цьогорічна концепція конференцій «Загартовані природою» підкреслила складність роботи аграріїв в умовах непередбачуваності погоди. Море корисної інформації, безцінна скарбниця неймовірних знань, вражаючі приклади цікавого досвіду. Цей захід збирає на своїй площадці велику кількість сільгоспвиробників. У конференції «Майстерня аграрія», що проводилась у Харкові 14 лютого 2019 року, в готелі «Прем’єр Харків», від Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка прийняли участь викладачі кафедри агротехнологій та екології ННІ МСМ Оксана Панкова, Ольга Чалая та Валентина Безпалько.
Відкриваючи захід, директор Східного бізнес регіону Панасенко Олег вкотре підкреслив якість, яку демонструють працівники компанії із року в рік – професіоналізм, відданість своїй справі та готовність допомогти в різноманітних ситуаціях, які можуть виникнути на полі.
Жодна тема, що цікавить аграріїв не залишилась поза увагою – спеціалісти компанії «Сингента» розповіли про нові гібриди соняшника та кукурудзи, новинки серед засобів захисту рослин, та фінансові рішення, які допомагають господарствам контролювати свої ризики. Експерти з напряму насіння польових культур, Геннадій Малина та Ігор Ковальчук, розвіювали міфи щодо технології вирощування соняшника. Спеціалісти підрозділу управління агрономічними ризиками, розповіли про можливості страхування від несприятливих погодних умов за допомогою програми «МетеоЗахист». Експерти з хімічного захисту польових культур Світлана Чоні та Валерій Дубровін наголосили на тому, яким чином максимально ефективно і, що найбільш цікаво, економічно обґрунтовано захистити рослини починаючи від протруювання насіння, закінчуючи фунгіцидним захистом.
Виробництво повинно йти рука об руку з освітою майбутніх спеціалістів. Отримана актуальна інформація щодо новітніх агротехнологій та корисні інформаційні матеріали будуть використані в учбовому процесі, щоб донести знання від виробників до студентів профільних спеціальностей.