Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Студентська демократія – це серйозно!

Так можна прокоментувати вибори голови студентського самоврядування, які нещодавно відбулися в ННІ ПХВ. І це дійсно так, адже наші студенти беруть активну участь не лише  у громадському житті інституту, а й в управлінні всіма напрямками життєдіяльності ННІ. Студенти обирають і вносять пропозиції щодо зміни навчальних дисциплін, допомагають обирати актуальні напрямки наукових досліджень, займаються волонтерською діяльністю тощо.

Координацією таких робіт займається голова студентського самоврядування ННІ, якого в демократичний спосіб вибирають самі студенти відповідно до Положення про студентське самоврядування. 17 вересня ц.р. в ННІ ПХВ відбулись чергові вибори голови студентського самоврядування, які ще раз підтвердили, що студентська демократія – це дуже серйозно. По-перше, студенти ННІ проявили великий інтерес і небайдужість до перебігу виборів. По-друге, забезпечили достатньо високу явку на дільницю, де проходило голосування. Зрештою,  вони вибрали справді гідного і досвідченого голову студентського самоврядування, яким стала (вже вдруге) Анастасія Чоломбитько. Вона – випускниця коледжу переробних і харчових виробництв ХНТУСГ,  а наразі студентка 4-го курсу ННІ ПХВ, де  навчається за прискореною формою  (спеціальність Харчові технології).

До речі,  студентські вибори проходили із дотриманням усіх заходів безпеки, рекомендовані для запобігання поширенню Covid – 19: обов’язковий масковий режим, дезінфекція рук, соціальна дистанція. Але навіть такі суворі обмеження не завадили студентській демократії. Вибори пройшли чесно, прозоро і демократично.

Дирекція ННІ вітає Анастасію Чоломбитько і бажає їй подальшої плідної праці, успіхів у навчанні і в особистому житті. А ще бажаємо, щоб вона  частіше турбувала дирекцію ННІ новими чудовими ідеями для покращення студентського життя.

Вадим Бредихін,

директор ННІ переробних та харчових виробництв.

P.S. До речі, вибори голови студентського самоврядування відбулися й у ННІ Бізнесу та менеджменту. Тут головою студентської ради обрали студента 2-го курсу групи ТР19-9Б Антона Леонця, якого ми також щиро вітаємо з новою посадою.