Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

СТУДЕНТИ ПРОХОДЯТЬ ПРАКТИКУ

У рамках навчальної (ознайомлювальної) практики студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»  студенти ННІ БМ разом із керівником навчальної практики к.е.н., доцентом Ю.М. Сагачко та викладачем кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджмент к.е.н., доцент О.В. Смігуновою відвідали Харківську обласну державну адміністрацію, де ознайомилися з роботою  Департамент агропромислового розвитку.

Начальник управління адміністративно-організаційної роботи Н.С. Філатова ознайомила студентів зі специфікою роботи даного Департаменту, а також відповіла на їхні запитання щодо посадових обов’язків, режиму робочого дня, особистих якостей державного службовця, досвіду роботи тощо. Співробітники Департаменту агропромислового розвитку також провели екскурсію даним закладом, під час якої студенти змогли безпосередньо ознайомитися з роботою державних службовців, зокрема співробітників відділу економіки.

Загалом лекція-екскурсія видалася напрочуд продуктивною, пізнавальною і цікавою. У зв’язку з цим  висловлюємо щиру вдячність Н.С. Філатовій за проведений захід і сподіваємося на подальшу співпрацю, під час якої наші студенти зможуть отримати ще більше інформації про специфіку роботи державних службовців а також – необхідні навички і уміння.

 

Ю. М. Сагачко,  

к.е.н., доцент кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту