Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

СЬОГОДНІ СТУДЕНТ, ЗАВТРА — ПРАЦЕВЛАШТОВАНИЙ ІНЖЕНЕР

6 квітня 2021 р. відбулася презентація проекту «ПрофіFEST. Професійна мережа майбутнього», який в онлайн форматі створила команда Харківського міського центру зайнятості на чолі його директором С.В. Піженком.

У заході взяли участь керівники та викладачі закладів вищої освіти, студентська та учнівська молодь, представники громадських організацій, а також співробітники Центру практики, працевлаштування та кар’єри студентської молоді нашого університету (загалом   понад 200 осіб).

З вітальним словом до учасників проекту звернувся ректор  нашого ХНТУСГ О.В. Нанка. Він наголосив, що  сьогодні для кожної молодої людини отримання якісної університетської освіти є пріоритетом, а фахівці з інженерними спеціальностями, яких готує університет,  на сучасному ринку праці зараз займають лідируюче становище…

Хочемо зазначити, що Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка всіляко сприяє працевлаштуванню та кар’єрному зростанню своїх випускників. Тому не дивно і те, що студенти та викладачі нашого університету стали найактивнішими учасниками ПрофіFESTу і вже запланували на квітень участь в роботі 20 кейсів, які супроводжуватимуть фахівці ХМЦЗ.

Нагадаємо, що головною метою проекту «ПрофіFEST. Професійна мережа майбутнього» є  розвиток сучасних компетенцій для побудови майбутньої кар’єри сучасного пошукача роботи. Запрошуємо всіх бажаючих до участі в цьому проекті

ЦППКСМ ХНТУСГ.