Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Що про нас пишуть

Вийшов черговий номер науково-освітнього журналу “Новий колегіум”, який видається за сприяння Ради ректорів вищих навчальних закладів Харківської області та Харківського університетського консорціуму за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. В цьому номері  розміщено звернення ректора ХНТУСГ  О.В. Нанки, який презентує очолюваний університет та його багату історію.

“Протягом останніх років ми спостерігаємо стабільне зростання популярності   Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка і окремих спеціальностей, за якими ми готуємо фахівців”, – наголошує ректор.

У журналі також вміщено кілька фахових статей співробітників нашого університету, зокрема :

Олександр Спольнік (покійний), доктор фізико-математичних наук, професор, Андрій Гайдусь, кандидат технічних наук, доцент, Любов Каліберда, доцент ХНТУСГ:  “Сучасні методи викладання фізики у вишах”;

Олена Мокроменко, кандидат педагогічних наук,  доцент ХНТУСГ: “З практики елементарної освіти Великої Британії IX ст. (просвітницька діяльність Р.Оуена)“.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.