Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЩИРІ ВІТАННЯ АКАДЕМІКУ А.Т. ЛЕБЕДЄВУ

Анатолій Тихонович Лебедєв — справжня легенда нашого університету. Та й не тільки університету, а всієї України і української науки. Ще у 2009 році йому було присвоєне звання академіка Академії наук вищої освіти України, він також є Заслуженим діячем науки і техніки України (1991), Відмінником аграрної освіти і науки, Відмінником освіти України та Відмінником технічної служби України…

Анатолій Тихонович Лебедєв є визнаним фахівцем у галузі сільськогосподарського машинобудування не лише в Україні, а й далеко за її межами, де знають і цінують його наукові праці. А ми пишаємося тим, що  більша частина його наукової діяльності (якщо точніше — 47 років) пройшла  саме в стінах нашого університету (колишнього ХІМЕСГ), де Анатолій Тихонович  тривалий час очолював кафедру Тракторів і автомобілів і  досі залишається  професором цієї кафедри.

З приємністю констатуємо, що сьогодні Анатолій Тихонович Лебедєв відзначає свій 86-й День народження (як завжди, в доброму гуморі і з робочим настроєм) і ми щиро вітаємо його з цим світлим і радісним Днем.

Бажаємо нашому вчителю та колезі доброго здоров’я, невичерпної енергії і всіх гараздів на щедрій життєвій ниві. І нехай вона буде справді щедрою та багатою.

З Днем народження Вас, шановний Анатолію Тихоновичу!

З повагою,

Ректорат, профспілковий комітет, друзі і колеги.