Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Семестровий контроль і атестація пройдуть онлайн

Сьогодні під керівництвом ректора О.В.Нанки в  ХНТУСГ  відбулася робоча нарада, присвячена організації та проведенню в університеті  поточного семестрового контролю та атестації здобувачів вищої освіти з використанням дистанційних технологій.  В нараді брали участь керівники ННІ та факультету ТСЛ, а також керівниками  інших структурних підрозділів університету, задіяних в навчально-виховному процесі.

Під час наради проректор з науково-педагогічної роботи С.О. Заїка ознайомила присутніх з МЕТОДИЧНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ щодо організації та проведення  поточного семестрового контролю і атестації здобувачів фахової передвищої та вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій навчання, які були розроблені Науково-методичною радою МОН України, та проінформувала про особливості їх застосування.

Зокрема, С.О. Заїка наголосила, що на підставі рекомендацій МОН в ХНТУСГ було розроблене та затверджене Положення про організацію поточного і семестрового контролю та атестацію здобувачів освіти із застосуванням дистаційних технологій, яке є обов’язковим для виконання всіми структурними підрозділами Університету, які беруть участь в організації поточного і семестрового контролю та атестації здобувачів освіти.

Ще одне важливе питання, яке розглядалось під час наради,  стосувалось проведення цьогорічної Вступної кампанії. З цього питання присутніх проінформував відповідальний секретар Приймальної комісії С.М. Скофенко.  З метою широкого інформування майбутніх вступників про особливості вступної кампанії 2020 було вирішено провести в Університеті День відкритих дверей, який також відбудеться в онлайн-режимі орієнтовно в середині червня нинішнього року. Детальніша інформація  про цей захід буде надана додатково.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.