Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо президентського стипендіата!

Вітаємо  студента 4 курсу ННІ ЕКТ Олексія Сотніка з призначенням йому академічної стипендії Президента України! Стипендія призначена у  відповідності з наказом МОН України від 29 квітня 2020 року №576 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на другий семестр 2019-2020 н.р.».

Олексій Сотнік впродовж всіх років навчання зарекомендував себе як старанний, наполегливий, здібний студент, підтвердженням чого є відмінні успіхи у навчанні. Він бере активну участь у громадському житті інституту та університету.

Починаючи з першого курсу, Олексій займається науковою роботою, бере активну участь у студентських конференціях університету та у Всеукраїнських заходах. Зокрема він нагороджений диплом III ступеня за участь у Всеукраїнській студентській науковій конференції ННІ ЕКТ (2017 р.); був учасником XV міжнародного форумі молоді «Молодь та сільськогосподарська техніка у ХХІ сторіччі» (2019 р.); зайняв II місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю електричні машини та апарати, що проходив у КрНУ ім. М. Остроградського (2020 р.).

За результатами наукової роботи Олексій має 7 публікацій в матеріалах науково-практичних конференцій.

Бажаємо  Олексію подальших життєвих та творчих успіхів!

 Ректорат і дирекція ННІ ЕКТ.