Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Розвиваємо міжнародну співпрацю

30 жовтня 2020 року у онлайн-форматі відбулася конференція між представниками  Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка та представниками Всесвітньої асоціації молоді Узбекистану, результатом чого стало підписання  Меморандуму про співпрацю. Наш університету на конференції представляв керівник навчального відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства Отабег Рахматуллаєвич Азізов.

Під час конференції обговорювалися питання налагодження партнерських зв’язків між ХНТУСГ  та Асоціацією щодо  вирішення проблем, пов’язаних із залученням молоді, яка навчається та працює в Україні і в Республіці Узбекистан, до проведення різноманітних семінарів, форумів, спільних проєктів тощо. Також було досягнуто домовленості, що ХНТУСГ буде інформаційно підтримувати абітурієнтів із Узбекистану, які вступатимуть на навчання до нашого ЗВО.

До речі, 28 жовтня 2020 року на засіданні Уряду був схвалений проєкт постанови  КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 вересня 2018 р. № 729», згідно з якою скасовано обмеження щодо здобуття вищої освіти, зокрема за кошти державного та місцевого бюджетів, іноземцями та особами без громадянства. Відтепер вступ зазначених осіб до закладів вищої освіти здійснюватиметься нарівні з громадянами України, зокрема вони матимуть можливість здобувати вищу освіту в Україні за кошти державного та місцевого бюджетів.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.

Розвиваємо міжнародну співпрацю