Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Підвищення кваліфікації – забезпечення професійного рівня викладача

В рамках договору про співпрацю між ХНТУСГ та ХНАУ  ім. В.В. Докучаєва 28.10.2020 р.  на кафедрі обліку і аудиту відбулась робоча зустріч директора ІПО Автухова А.К., завідувачки  кафедрою обліку і аудиту Маренич Т.Г. з представниками ХНАУ  ім. В.В. Докучаєва професором  Беденковою М.І. і доцентом Рагуліною І.І.

Метою зустрічі було обговорення питань підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників споріднених кафедр ХНТУСГ та ХНАУ.

Зустріч була цікавою та змістовною, проходила у форматі дискусії та обговорення головних завдань підвищення кваліфікації ‒ набуття досвіду формування змісту навчання з урахуванням його цільового спрямування,  досвіду практичної роботи та професійної діяльності, в умовах швидких соціальних змін суспільства.

Під час зустрічі були визначені напрямки підвищення кваліфікації за дисциплінами: аудит, податковий контроль, внутрішній аудит, фінансовий облік, бухгалтерський аудит та підписані індивідуальні плани підвищення кваліфікації (стажування) науково-педагогічних працівників.

Зустріч, що відбулася буде сприяти подальшому обміну досвідом між викладачами ХНТУСГ та ХНАУ, для підвищення ефективності та результативності навчання та вдосконалення методики викладання матеріалу з дисциплін професійної спрямованості.

Методист ІПО Дуброва О.В.