Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Профорієнтаційна робота кафедри обліку та аудиту напередодні Дня відкритих дверей в університеті

Впродовж майже всього 2020 року через пандемію COVID-19 викладачі кафедри обліку та аудиту не мали змоги зустрічатися для «живого» спілкування з потенційними абітурієнтами нашого університету. Цей період був наповнений розвитком дистанційних комунікацій зі школярами та студентами коледжів. Та, варто відзначити, всі з нетерпінням чекали можливості очної зустрічі, особливо зі студентами коледжів та їх викладачами – нашими колегами, адже за довгі роки співпраці вже склалися традиції щодо суміщення профорієнтаційної роботи з навчанням у формі брейн-рингів, інтелектуальних конкурсів, вікторин тощо.

На сьогодні з’явилася можливість відновити зустрічі невеликими групами з дотриманням карантинних обмежень, чим і скористалися викладачі кафедри, та завітали до давніх друзів – студентів та викладачів ДВНЗ «Харківського коледжу текстилю і дизайну».

23 лютого 2021 року доценти кафедри обліку та аудиту Олександр Вікторович Накісько та Сергій Валентинович Руденко провели зустріч з групою студентів коледжу, в ході якої розповіли про  наш університет, поділилися його останніми досягненнями, розкрили особливості вступної  кампанії для абітурієнтів 2021 року, та відповіли на всі запитання учасників. Ця зустріч стала нагодою вручити  студентам запрошення на День відкритих дверей університету, який відбудеться 27 лютого 2021 року і де вони зможуть отримати ще більше інформації.

У другій половині зустрічі доценти провели зі студентами вікторину на знання бухгалтерського обліку та оподаткування. Учасники активно демонстрували свої знання та навички, і як результат – отримали цікаві призи від спонсорів кафедри обліку та аудиту. Хотілося б з приємністю відмітити, що студенти залишилися задоволеними та запрошували проводити такі заходи частіше.

Кафедра обліку та аудиту висловлює подяку представникам адміністрації коледжу, які посприяли в організації зустрічі та викладачам коледжу – Оксані Костянтинівні Єрмоленко та Ганні Миколаївні Топорковій за допомогу в організації вікторини для студентів.

Ми запрошуємо випускників шкіл та коледжів до вступу на спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», і щиро бажаємо успіхів у навчанні та підсумковій атестації у Ваших закладах освіти.

Кафедра обліку та аудиту