Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Привітали чемпіона Європи

Сьогодні до нашого університету завітав чемпіон Європи з боротьби  сумо серед молоді та дорослих Демід Караченков, який нещодавно повернувся з чемпіонату Європи і привіз звідти дві вагомі нагороди.  У змаганнях серед чоловіків (вагова категорія до 85 кг) Демід переміг суперника з Росії і завоював золоту медаль, а  у змаганнях серед молоді у ваговій категорії  до 85 кг здобув бронзову нагороду.

Нагадаємо, що Демід є студентом 3 курсу ННІ Переробних та харчових виробництв нашого університету, а тому поспішив розділити радість своєї перемоги із друзями та  своїми наставниками. Одним з таких наставників є  Заслужений працівник фізичної культури, заслужений тренер України  Леонід Васильович Гринь.

З чемпіоном Європи та його тренером також зустрівся ректор університету Олександр Володимирович Нанка, який привітав нашого студента з вагомою перемогою і побажав йому подальших спортивних успіхів та досягнень. А Демід розповів, що після відбіркового чемпіонату  планує взяти участь у Всесвітніх іграх, які відбудуться наступного року в американському місті Бірмінгем,  і здобути  там ще один чемпіонський титул.

Демід дав коротке інтерв’ю для відділу медіакомунікацій ХНТУСГ, в якому ще раз подякував своїх тренерам та наставникам, а також поділився секретами своїх спортивних успіхів.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.