Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Працюємо в дистанційному режимі

Сьогодні керівництво ХНТУСГ провело відеозустріч на платформі zoom з представниками студентського самоврядування університету. Основним питанням зустрічі було обговорення особливостей проведення літньої екзаменаційної сесії та атестації випускників з використанням дистанційних технологій.

Ректор університету О.В. Нанка звернув увагу студентів на необхідність максимальної самоорганізації, підтримання постійного зв’язку з викладачами, оперативного реагування на розпорядження дирекції/деканату, своєчасного виконання всіх завдань для забезпечення здачі сесії з високими якісними показниками. При цьому ректор також наголосив, що головним критерієм проведення екзаменаційної сесії з використанням дистанційних технологій є академічна доброчесність, дотримання якої є обов’язковою для всіх учасників освітнього процесу.

У зустрічі також брали участь голова студентського парламенту А. В. Заїка, проректор з науково-педагогічної роботи С.О. Заїка, проректор з НПР, розвитку економіки та інфраструктури А.В. Микитась,  начальник юридичного відділу Х.М. Крічфалушій-Степанова та  керівник навчального відділу Н.Г. Бережна, які надали студентам вичерпну інформацію щодо подальшого навчання та підготовки до сесії й атестації.

На даний час освітній процес в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбувається відповідно до графіка навчального процесу згідно з Тимчасовим положенням про організацію освітнього процесу з використанням дистанційних технологій в умовах карантину.

 С.О. Заїка,

 проректор з науково-педагогічної роботи ХНТУСГ.