Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Низький уклін вам, ветерани!

З кожним роком все більше віддаляється від нас той пам’ятний День Перемоги над нацизмом. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому цей День  був і залишається для нас не тільки великим святом, а й гарним  приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.

На жаль, з кожним роком стає все менше і менше ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій. Але ми пам’ятаємо про них і підтримуємо свою увагою. Ось і цього року в рамках заходів, приурочених до Дня Перемоги, голова Ради ветеранів ХНТУСГ  О. Ф. Леонов, голова профспілкового комітету В. М. Кісь та представники ННІ БМ С.М. Калініченко та В.Г. Краля побували в гостях у свого колеги і наставника, професора М.М.  Турченка, який є учасником бойових дій.

 Гості подякували Михайлу Михайловичу за героїзм і мужність, проявлені в роки війни, за трудові досягнення і вручили подарунки від ректорату, профспілкового комітету та ради ветеранів. Подарунки та поздоровлення отримав і голова Ради ветеранів ХНТУСГ О. Ф.Леонов.

В.Г. Краля,

доцент кафедри ОВБМ, к.е.н.