Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Наші науковці на АgroExpo-2020

30 вересня 2020 року  в м. Кропивницький стартувала Міжнародна агропромислова виставка «AgroExpo-2020», яку відвідала й делегація ХНТУСГ ім. П. Василенка на чолі з проректором  із наукової роботи університету д.т.н. В. І. Мельником. У складі делегації також були  представники кафедри Оптимізації технологічних систем імені Т.П. Євсюкова д.т.н. О.С. Харченко, к.т.н. О. І. Анікєєв  та М.О. Циганенко, завідувач кафедрою Мехатроніки та деталей машин д.т.н. Р.В. Антощенков та аспірант О. Зеленський.

Науковці університету ознайомились із новинками сільськогосподарської техніки, які були представлені як вітчизняними, так і зарубіжними виробниками, а також мали плідне спілкування з учасниками виставки і представниками фірм-виробників.

Не зважаючи на примхи погоди, учасники делегації повністю виконали заплановану програму участі у виставці й отримали багато цінної інформації, яка буде використана  у навчальному процесі та в науковій діяльності університету.

Довідково: AgroExpo-2020 – наймасштабніша агропромислова виставка України, яка щорічно проходить у місті Кропивницькому. Крім виставки техніки і обладнання для АПК  тут також проходять польові демонстрації техніки і технологій.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.