Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

НАС ВІТАЮТЬ

Шановні викладачі та студенти! Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року! Це – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме у День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів, їх неоціненну роботу розуму і серця. Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти  добрих і надійних друзів.

Успіхів Вам у праці та навчанні!

З повагою, Адамчук Валерій Васильович,

д.т.н, проф., директор національного центру «Інститут механізації

та електрифікації сільського господарства», академік НААН України,

член наглядової ради ХНТУСГ.

НАС ВІТАЮТЬ

Шановні колеги, дорогі друзі!
Компанія «Виставковий Світ» сердечно вітає вас із Днем знань і початком нового навчального року!
Бажаємо вам наснаги, наполегливості й натхнення для досягнення поставлених цілей, творчих ідей, активної позиції задля розвитку інтелектуального потенціалу нашої держави. Покладаємося на вашу фаховість в умовах сучасних викликів, мудрість і терпіння. Віримо, що разом на освітянських заходах ми зможемо сприяти вирішенню непростих завдань, які стоять перед сучасною освітою.
Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, добра, особистих звершень, злагоди, сили й наснаги для забезпечення гідного майбутнього України.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами 12-14 жовтня на виставці «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці Спорту!
http://innovosvita.com.ua/

 

Поздоровляємо  керівництво та співробітників Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка з професійним святом – Днем знань!

Хай новий навчальний рік принесе тільки позитивні враження від навчання сумлінних та талановитих студентів, та буде поштовхом  в краще майбутне!

З повагою Управління держ. реєстрації управління юстиції ( м. Харків).