Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Нарада у першого проректора

Сьогодні за ініціативою першого проректора ХНТУСГ М. Л. Лисиченка відбулася важлива нарада, присвячена питанням  підвищення інформаційної активності університету в Інтернет-просторі та повноцінного представлення там наукових публікацій  співробітників  університету. Під час наради було проаналізовано рейтингові  показники університету, оприлюднені на Webometrics, та  складові інформаційної активності,  які найбільше  впливають на ці показники.

У нараді взяли участь проректор з наукової роботи ХНТУСГ В.І. Мельник, керівник навчального відділу Н.Г. Бережна, директор наукової бібліотеки ХНТУСГ Н.М. Ніколаєнко, в.о. керівника відділу медіакомунікацій Л.В. Фірсова, голова профспілкового комітету В.М. Кісь,  начальник інформаційно-обчислювального центру О.В. Ковальов та співробітники наукової бібліотеки і відділу медіакомунікацій. Зокрема, провідний інженер  наукової бібліотеки  О.В. Нестеренко та заступник  бібліотеки О.М.Рибальченко проінформували про методологію формування рейтингу Webometrics та механізми підвищення рейтингових показників університету. Під час наради було окреслено коло питань, які будуть вирішені у робочому порядку.

Довідково: Webometrics  — це ініціатива Лабораторії кіберметрики, дослідницької групи, що належить до Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CSIC), найбільшого державного дослідницького органу в Іспанії. Метою рейтингу є дослідження присутності університетів та науково-дослідних інститутів в Інтернеті і сприяння відкритій публікації результатів наукової діяльності.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.