Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

МРІЇ ЗДІЙСНЯТЬСЯ!

Вибір майбутньої професії – один із самих найважливіших етапів для юнацтва.

Ми поспілкувались з деякими майбутніми вступниками з приводу їхнього вибору, професійного самовизначення та пріоритетів навчання. На перше місце серед пріоритетів вступу до ХНТУСГ, наш потенційний студент Сергій Думіндяк, (планує навчатись в ННІ ТС) ставить можливість отримання міжнародного досвіду у проходженні виробничих практик або стажувань. Дійсно, щорічно значна кількість студентів ХНТУСГ ім. П.Василенка  проходять навчальну практику та стажування на провідних профільних підприємствах США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Данії, Нідерландів, Австралії, Швейцарії та інших країн терміном від 6 до 12 місяців. Це дозволяє, окрім знайомства з новітніми технологіями, удосконалити володіння іноземними мовами, що значно підвищує конкурентоспроможність майбутніх фахівців.

Наш майбутній вступник Богдан Турка, крім проходження практики за кордоном, називає ще декілька привабливих привілеїв вступної кампанії в ХНТУСГ: зручне розташування університету у місті, прийнятні контракти для вступників, а також позитивні рекомендації випускників та своїх знайомих. Богдан мріє опанувати дві спеціальності 241 «Туризм» та 274 «Автомобільний транспорт» і має намір навчатись і денно, і заочно.

Нагадуємо, що Приймальна комісія ХНТУСГ працює у звичному режимі та надає консультації з різних насущних питань майбутнім вступникам, а також  необхідну допомогу у створенні електронного кабінету майбутнього вступника.

Консультації відбуваються за адресою – вул. Алчевських, 44 та за номерами телефонів: (057) 700-39-15; (066) 213-50-38; (098) 012-26-93.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ