Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Матеріали конференції

Факультет технологічних систем і логістики ХНТУСГ пропонує ознайомитись з матеріалами II-ї Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Напрями розвитку технологічних систем і логістики в АПВ”, яка пройшла наприкінці березня 2020 року й була присвячена 90-річчю нашого Університету.

Робота конференції проходила у трьох секціях: 1. Логістичне забезпечення транспортних процесів; 2. Деревооброблювальні технології та системотехніка лісового комплексу; 3. Агрологістика і управління ланцюгами постачань.

Загалом на конференцію надійшло понад 50 доповідей. Серед інших питань на конференції розглядались і питання управління транспортом в новій транспортній реальності, яка виникла у світі і в Україні після запровадження карантинних та інших обмежувальних заходів. Своє бачення цієї проблеми висловив к.т.н. А.М. Горяїнов. Цікавими були і доповіді інших учасників інтернет-конференції.

Ознайомитися з тезами доповідей учасників конференції  можна за цим посиланням: Збірник матеріалів конференції ФТСЛ_2020 

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.