Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

М.М. Турченку — 99 років!

2 травня виповнилось 99 років професору Михайлу Михайловичу Турченку, який тривалий час працював у нашому університеті й залишив про себе добру пам’ять у студентів і викладачів.  Крім викладацької роботи він активно працював над збереженням історичної пам’яті про Велику Вітчизняну війну та роль фронтовиків у захисті Вітчизни від нацистської навали і зараз працює над мемуарами про ті події.

Сьогодні Михайла Михайловича  від  імені ректорату  та колективу ХНТУСГ привітали голова профспілкового комітету В. М. Кісь та заступник директора ННІ бізнесу і менеджменту  С. М. Калініченко. Гостей зустрів сам ветеран, який запросив до свого  робочого кабінету. Не дивлячись на свій поважний вік, Михайло Михайлович  із задоволенням поспілкувався із гостями та поділився своїми фронтовими спогадами. Також він розповів про своїх друзів і колег, з якими працював в університеті та свого часу створював ННІ бізнесу і менеджменту.

Багато цікавого про зустріч з   Михайлом Михайловичем Турченком розповімо в наших наступних матеріалах. Чекайте на наше відео.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.