Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Латвія пропонує стипендії студентам та науковцям для навчання, досліджень та участі в літніх школах у вищих навчальних закладах країни на 2021/2022 н.р.

На сторінці новин МОН від 8 лютого повідомляється, що  у межах підписаної Угоди між Урядом України та Урядом Латвії у сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам, здобувачам та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах у  2021/2022 навчальному році.

Подача заявок на участь у державній стипендійній програмі та участь у літніх школах для українських студентів та здобувачів на 2021/2022 рр. відкрита та триватиме до 1 квітня 2021 року.

Усю необхідну інформацію, заявку на отримання латвійської державної стипендії та форми для заповнення можна знайти за покликанням.

За наявності додаткових питань та з метою отримання більш детального роз’яснення механізму дії стипендіальних програм прохання звертатися до старшого спеціаліста відділу проєктів міжнародного співробітництва Департаменту менеджменту та зовнішньої співпраці Державного агентства з питань розвитку освіти Латвії – пані Маріки Піри (Marika Pīra), за телефоном: +37167814331, електронна пошта: scholarships@viaa.gov.lv.

Джерело інформації: новини МОН