Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта

       Запрошуються науковці, викладачі, студенти старших курсів та випускники гуманітарних, соціальних, точних, технічних та природничіх дисциплін нашого університету взяти участь у програмі імені Фулбрайта, яка спонсована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (ІІЕ).
Розпочато приймання заявок для участі у чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення досліджень на 2022-2023 академічний рік. У пресрелізі Ви знайдете інформацію про щорічні конкурси українських науковців, викладачів, спеціалістів, студентів та випускників ЗВО, представників громадських організацій.

Просимо ознайомитися з можливостями для закладів вищої освіти та наукових установ України запросити американських викладачів, адміністраторів й фахівців різного спрямування для викладання та консультування.

Якщо Ви зацікавлені провести онлайн-презентацію Програми імені Фулбрайта у Вашому закладі, просимо повідомити нас у відповідь на цей лист, зазначивши зручні для Вас дати, час, потенційну аудиторію та контактну особу, яка допомагатиме з організацією презентації.

Програма імені Фулбрайта в Україні: Press Release_Fulbright Program in Ukraine 

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ

Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта

Kind regards,

Anna Pasenko

Program Assistant, FLTA Manager
Institute of International Education • Kyiv Office
20 Esplanadna Street • Suite 904
Kyiv, Ukraine 01001

IIE • The Power of International Education

З повагою,

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

Інститут Міжнародної Освіти ∙ Київський офіс