Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Якісна освіта – Успішне підприємництво – Розвиток сільських громад

8 грудня студенти ННІ БМ взяли участь у семінарі «Інноваційне молодіжне підприємництво в аграрному секторі». Мета цього заходусприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі.

Організаторами і спікерами семінару виступили Вадим Васильович Шиян  – експерт та регіональний координатор проектів і програм Європейського Союзу, USAID та IRD (США) в східних регіонах України, Голова ГС «Міжрегіональний Союз птахівників і  кормовиробників України», а також Світлана Олександрівна Бережна — бізнес-консультант, сертифікований тренер з проектного менеджменту, соціолог, економіст, учасниця робочої групи УС ПГО Україна – ЄС «Наука і технології, інформаційне суспільство, освіта, навчання та молодь, культура і спорт».

На семінарі обговорювались питання сучасних бізнес-моделей у сільськогосподарському виробництві, зокрема, у птахівництві, перспективи формування кластерів, інноваційні виклики розвитку молодіжного підприємництва в аграрному секторі тощо. Студенти із задоволенням вислухали доповідачів і мали можливість задати їм запитання.

Обговорення цих питань допомагає студентам сформувати бачення сучасних можливостей для молодіжного підприємництва в аграрному секторі.

В.М. Онєгіна,

завідувачка кафедри економіки та маркетингу, д. е. н., професор

 

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

Шановна молодь!

     Відповідно до Державної цільової соціальної програми “Молодь України” на 2016-2020 роки, Департамент у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, КУ «Харківський обласний центр молоді» при сприянні Громадської Спілки «Міжрегіональний Союз птахівників та кормовиробників України» планує провести  зустрічі підприємців зі студентами Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка на тему: Інноваційне молодіжне підприємництво в аграрному секторі.

                 Захід спрямований на  сприяння розвитку молодіжного підприємництва.

10  грудня 2020 року  о 10-00 відбудеться онлайн дискусія на тему: Як молодь може  змінити життя в громаді на краще.

Будемо обговорювати  з експертами такі питання:

  1. Особливості бізнес-планування у сільському господарстві.
  2. Сучасні технології складання виробничих планів.
  3. Практичні поради молодому підприємцю зі складання фінансового плану.

ЕКСПЕРТИ:

Рябоконь Варвара Валентинівна – Директор ПФ “Агроімпекс”. Провідний фахівець в галузі птахівництва. Співавтор понад 10 книг з птахівництва. Бізнес – тренер, організатор міжнародних конференцій.

 Купіна Олена Михайлівна – Членкиня правління ГО «Ліга ділових і професійних жінок України»;  засновниця ТОВ  «Вектор групп»; тренер з бухгалтерського обліку.

Увага! Участь у заході безкоштовна, для участі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/aoNoDWpyziyA4uZu7

Наші контакти:  тел.: (097) 719-716-2; еmail: sviber7787@gmail.com

 Підключить до   конференції Zoom

https://us02web.zoom.us/j/83835997076?pwd=bFBLM09PVTVSR0FvTyt3a0dST2ZVQT09

ідентификатор конференції: 838 3599 7076    Код доступа: 7z54P1

Якісна освіта – Успішне підприємництво – Розвиток сільських громад