Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Бізнес-Наука. Освіта-Влада.

3 грудня викладачі кафедри економіки та маркетингу В.М. Онєгіна та О.М. Кравченко у якості експертів взяли участь в роботі круглого столу-фасилітованої сесії  з розроблення успішної моделі регіонального кластеру птахівників.

Захід проводився в рамках швейцарсько-українського Проекту «Зміцнення бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств (Етап 2)», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і за підтримки Швейцарії.

Загалом, у семінарі взяло участь близько 30 експертів, зокрема  з Нідерландів та  Білорусії (окремі експерти – онлайн).  Учасниками заходу також стали  представники аграрного бізнесу, профільних наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, які взяли участь в обговоренні проекту Національної програми кластерного розвитку до 2027 року та досвіду впровадження кластерних ініціатив в Україні.

Продуктивний діалог та тісна співпраця бізнесу, науки та держави став основою генерації нових ідей та моделей для гармонійного розвитку.

Перглянути відеозапис круглого столу можна за цим посиланням:

 

 Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.