Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Гостьова лекція від провідних фахівців-практиків

18 травня 2021 року кафедрою обліку та аудиту для студентів спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 071 «Облік і оподаткування», а також інших економічних спеціальностей було організовано гостьову лекцію-зустріч зі стейкхолдерами – провідними фахівцями ПРАТ «Промислово-страхова компанія» на тему «Страхування в житті кожного». До університету завітали президент ПРАТ «Промислово-страхова компанія» Ігор Юрійович Олійник та директор департаменту особистого страхування Степанюк Наталія Валеріївна.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулася завідувач кафедри обліку та аудиту Маренич Тетяна Григорівна. Вона відмітила, що проведення подібних заходів має особливе значення, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних працівників. Вона побажала учасникам зустрічі плідної роботи та жвавої дискусії.

Президент ПРАТ «Промислово-страхова компанія» Ігор Юрійович Олійник розповів студентам про історію створення страхової компанії та динаміку її розвитку, про стан страхового ринку в Україні, його проблеми та негативні чинники, що впливають на його розвиток. Спікер під час лекції висвітив погляд практика на особливості діяльності компанії, специфіку складу та структури страхового портфеля; питання стабільності страхової компанії.

Особливу зацікавленість студентів викликала інформація щодо видів страхування, які здійснює дана страхова компанія, зокрема страхування від нещасних випадків та страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, страхування бізнесу з підвищеною небезпекою, особливості перестрахування.

Директор департаменту особистого страхування ПРАТ «Промислово-страхова компанія» Наталія Валеріївна Степанюк ознайомила слухачів із можливістю страхування студентів та з умовами укладання договору страхування від нещасного випадку.

Позитивним моментом лекції-зустрічі було те, що студенти мали змогу безпосередньо задати запитання спікерам та отримати на них вичерпну відповідь.

Лекція-зустріч відбулася в творчій та дружній атмосфері. Представлений матеріал викликав зацікавленість у студентів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

 

Т.Г. Маренич, завідувач кафедри обліку та аудиту, д.е.н., професор,

О.Г. Малій, доцент кафедри обліку та аудиту, к.е.н., доцент.