Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ДЛЯ МАЙБУТНІХ ВСТУПНИКІВ

Міністерство освіти і науки України своїм Наказом  від 30 вересня 2020 року № 1210 затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

До 30 квітня 2021 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Тестування з іспанської, німецької, французької мов відбудуться 24 травня, з англійської мови – 25 травня, з математики – 28 травня, з української мови, української мови і літератури – 1 червня, з історії України – 4 червня, з фізики – 7 червня, з біології – 10 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Звертаємо увагу майбутніх вступників та їхніх батьків на низку особливостей, які будуть запроваджені під час ЗНО-2021.

  1. Тести з української мови і математики стануть двохрівневими. базовий рівень – українська мова як державна і поглиблене вивчення – українська мова і література.
  2. Математика стане обов’язковою і також буде складатися з двох рівнів: перший базовий, другий – для тих, хто поглиблено вивчав предмет. З 2021 року математика у форматі тестування стане обов’язковою для випускників четвертих і дев’ятих класів, 11-го (12-го) класів, студентів коледжів і профтехучилищ, які раніше не отримували атестат після 11 класу.
  3. Третім обв’язковим предметом стане історія України або англійська мова, за вибором абітурієнта. Також за вибором можна буде скласти додатковий предмет.

До речі, ( і це дуже важливо!) Освітній Центр ХНТУСГ вже розпочав  реєстрацію майбутніх вступників, які бажають підготуватися  до успішного складання ЗНО 2021 року.

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ ДИСТАНЦІЙНО.

ЗАПИС ЗА ТЕЛЕФОНАМИ: +38(095) 43-14-243 Надія (експерт віддаленої системи Moodle-3), +38(066) 213-50-38, +38(098) 012-26-93.

Отримавши реєстрацію, ви  отримаєте доступ до Університетської електронної системи віддаленого навчання та можливість  користуватися автоматизованою системою перевірки знань (РОБОТ), безпосередньо, зі свого пристрою.

Предмети для підготовки:

-Українська мова і література;

-Математика;

-Фізика;

-Іноземна мова (англійська);

– Географія;

-Історія України.

Зареєструйтеся та відвідуйте стаціонарні заняття щосуботи з 9:00-14:00, а також онлайн-заняття (зі свого персонального комп’ютера) на зручній та сучасній платформі Google Meet.

Наші кваліфіковані викладачі з досвідом (кандидати наук, доценти) підготують вас до успішного складання ЗНО.

Наші бонуси:

  1. Додаткові +10 балів за навчання в Освітньому Центрі «Вступ 2021».
  2. Надання допомоги у підготовці та участі у Всеукраїнських Університетських олімпіадах вступників, за участь в яких ви отримаєте до +20 додаткових балів до одного з предметів ЗНО.

Приймальна комісія ХНТУСГ