Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Клас John Deere

У співпраці із лідером світового тракторобудування фірмою John Deere та офіційним дилером John Deere в Україні – компанією ТОВ «АГРІСТАР» у рамках функціонування навчального центру «John Deere Training Center» створено клас з вивчення конструкції тракторів.

«John Deere Training Center» створений для підвищення ефективності підготовки студентів для агробізнесу. Основним завданням навчально-наукового центру є координація з підготовки користувачів сучасної закордонної техніки, сервіс-менеджерів та менеджерів з продажу. Для забезпечення такої підготовки університет співпрацює з керівниками відомих вітчизняних та закордонних компаній, концернів та холдингів, які залученні до підготовки та реалізації навчальних програм, переорієнтації навчальних планів на збільшення частки практичної компоненти, масштабного впровадження програм стажування на виробництві з подальшим працевлаштуванням студентів.

На базі класу John Deere проводяться навчальні заняття для здобувачів вищої освіти за спеціальностями:

  • 208 Агроінженерія;
  • 274 Автомобільний транспорт;
  • 201 Агрономія;
  • 101 Екологія;
  • 133 Галузеве машинобудування;
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. 

Для проведення лекційних та практичних занять з вивчення особливостей будування та експлуатації сучасної техніки «John Deere» запрошуються практики з фірми ТОВ «АГРІСТАР».

Лекції присвячені системам точного землеробства, історії розвитку AMS та можливостей і принципу роботи мережі «Starfire», особливості конструкції і експлуатації приймачів «Starfire», типів дисплеїв, комплектації самохідної техніки «John Deere» та систем автоматичного управління «Auto Trac».