Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

VІ Внутрівузівська науково-практична конференція за підсумками виробничої практики студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

13 жовтня 2020 року на кафедрі обліку та аудиту навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту відбулася традиційна Внутрівузівська науково-практична конференція за підсумками виробничої практики студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» .

Слід зазначити, що в цьому році доєдналися до проходження виробничої практики ще й студенти 2 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», тому в роботі конференції взяли участь студенти ІІ-V курсів  РВО «Бакалавр» та «Магістр» двох спеціальностей.

Відкриваючи конференцію, завідувачка кафедри обліку та аудиту, д.е.н., проф. Маренич Т.Г. повідомила, що це вже шоста конференція за підсумками проходження студентами виробничої практики, підкреслила можливість обміну цінним досвідом для поліпшення практичної підготовки здобувачів, особливо в умовах встановлених обмежень.

Студенти виступили перед учасниками конференції з цікавими доповідями, зупинилися на особливостях проходження виробничої практики в умовах виробництва та висловили низку пропозицій щодо вдосконалення процесу проходження виробничої практики.

Кращими доповідями на конференції були визнані виступи Романашенко Ірини і Кривич Наталії.

Активну участь в обговоренні актуальних проблем організації та проходженні виробничої практики студентами ХНТУСГ взяли викладачі кафедри.Зокрема, к.е.н., доцент Поливана Л.А. наголосила на посиленні мотивації студентів до проходження виробничої практики та забезпеченні їх передовими базами практик.

Підсумовуючи роботу науково-практичної конференції, зав. каф. обліку та аудиту Маренич Т.Г. відзначила високу зацікавленість та небайдужість студентів до проходження виробничої практики, висловила подяку студентам і викладачам, які взяли участь у цьому заході, та повідомила, що тези доповідей, які були подані до оргкомітету конференції, будуть обов’язково надруковані в окремому збірнику.