Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Перспективи розвитку обліку, контролю та фінансів в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів»

30 жовтня 2020 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Перспективи розвитку обліку, контролю та фінансів в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів», присвячена 90-річчю ХНТУСГ.

Урочисте відкриття конференції розпочалось вітальними словами в.о. ректора університету С.О. Заїки та директора Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту О.В. Грідіна з побажаннями плідної праці та продуктивного професійного спілкування. Завідувачка кафедри обліку та аудиту Т.Г. Маренич підкреслила актуальність проблематики питань, що розглядаються, та оголосила мету конференції – об’єднання зусиль економістів-дослідників на науковий пошук, узагальнення та розроблення рекомендацій щодо можливих шляхів вирішення основних проблем обліку, контролю та фінансів підприємств з урахуванням сучасних викликів.

У роботі конференції взяли участь студенти, аспіранти, докторанти та викладачі провідних ЗВО. На конференцію надійшло 86 доповідей від 120 учасників 20 університетів України.

Тематика роботи конференції наступна:

  1. Сучасні принципи, методи і процедури бухгалтерського обліку в умовах інтеграційних і глобалізаційних процесів.
  2. Міжнародний та національний досвід розвитку аудиту та інших видів контролю.
  3. Фінансово-кредитна система забезпечення інноваційного розвитку суб’єктів господарювання.
  4. Сучасні проблеми теорії та практики оподаткування в умовах ринкової економіки.

За результатами конференції опубліковано збірку матеріалів тез учасників заходу, що відбувся в дистанційному форматі.

Дякуємо всім учасникам конференції за активну участь і сподіваємося на подальшу співпрацю!