Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Проєкт (зимова школа) “МЕДІА: комунікації та технології”

Запрошуємо!

Кафедра маркетингу та медіакомунікацій ХНТУСГ спільно з Об’єднанням маркетологів України організовує зимову школу “МЕДІА: комунікації та технології”. Заняття проводитимуть сертифіковані тренери. По закінченні курсу всі учасники отримують сертифікати. Чекаємо на Вас!

Формат проведення – онлайн (платформи Google Meet, Zoom)

Реєстрація та детальна інформація – departofmarketing@gmail.com

Ключові особливості проєкту (зимова школа) «Медіа: комунікації та технології»:

  1. Підготувати студентів – майбутніх фахівців з маркетингу, які володіють засобами медіааналітики, розуміють стратегії цифрових та візуальних комунікацій, а також створюють якісний контент для сильних та впізнаваних брендів.
  2. Студенти навчаться сегментувати та досліджувати цільові аудиторії, а також застосовувати знання для побудови ефективних комунікацій для соціальних та поведінкових змін.
  3. Проєкт пропонує поглиблене вивчення візуальних та цифрових медіа, PR та стратегічних комунікацій, медіавідносин.
  4. Участь у даному проєкті дасть можливість студентам сформувати власний ціннісний та аналітичний фундамент, зокрема критичне мислення, оригінальність ідей, управління своєю репутацією, емоційний інтелект тощо.
  5. Проєкт передбачає гармонійне поєднання теоретичної бази з практикою, навчання під керівництвом сертифікованих тренерів та безпосередню залученість студентів у реалізацію комунікаційних проєктів.