Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Аграрний маркетинг

Наукова бібліотека продовжує щотижневу рубрику “Бібліотека маркетолога” в рамках спільного з кафедрою маркетингу та медіакомунікацій ННІ БМ проєкту “Книжкова конвенція маркетологів”.

631.1.027(075.8)
О-78 Островський, П. І. Аграрний маркетинг [Текст] : навч. посіб. / П. І. Островський. – Київ : Центр навч. літ., 2006. – 223 с.

Анотація: У навчальному посібнику висвітлено погляди автора на зміст і сутність маркетингової діяльності підприємств АПК, пов’язаних з виробництвом, зберіганням, переробкою та реалізацією сільськогосподарської продукції. Ефективна маркетингова діяльність підприємств потребує великих витрат, які не завжди можуть здійснити невеликі підприємства, тим більше – реформовані сільськогосподарські. Що робити в нинішніх умовах фермерському чи малому переробному підприємству, якщо їхній бюджет обмежений? На що їм розраховувати, не маючи ні досвіду, ні коштів на досить дорогі маркетингові заходи?

На більшість цих питань дано відповідь у посібнику, де показано, що собою являє агробізнес і як йому в сучасних умовах витримати жорстку конкурентну боротьбу. У посібнику велика кількість ілюстративного матеріалу, прикладів маркетингової діяльності підприємств регіональних АПК, запропонованих для самостійного вирішення ситуаційних задач та тестів. Розрахований на студентів ЗВО спеціальностей аграрного профілю. Ним можуть користуватися всі, хто цікавиться аграрним маркетингом і хоче досягти господарського успіху з мінімальними витратами.

Місце зберігання: Б.п. №3 (вул. Алчевських, 44) – 1 прим.

Більше про книгу: Посилання до Наукової бібліотеки ХНТУСГ