Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Участь в конференції ТДАТУ

Участь в конференції ТДАТУ

   На базі Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь)  13-14 червня 2019 року  відбулась VІІІ Міжнародна науково- практична конференція пам’яті І. І. Мартиненка «Енергозабезпечення технологічних процесів».

   Енергетичний факультет ТДАТУ радо вітав учасників конференції. Викладачі кафедри ІЕТП Єгорова О. Ю. та Бородай І. І. на чолі з завідувачем кафедри Кунденко М. П. взяли участь в роботі секцій «Електро- та нанотехнології» і «Ресурсо- та енергозбереження при передачі і перетворенні електроенергії». На конференції  були представлені результати досліджень в галузі альтернативної енергетики України, прогнозуючи подальший розвиток економіки й енергетики на основі сучасних найбільш ефективних технологій.

Участь в конференції ТДАТУУчасть в конференції ТДАТУ

Участь в конференції ТДАТУУчасть в конференції ТДАТУ

Участь в конференції ТДАТУУчасть в конференції ТДАТУ

   В рамках роботи конференції учасники ознайомились з організацією роботи Ботієвської ВЕС.  Ботієвська вітряна електростанція – найбільша в Україні і одна з п’яти найбільших в Європі. Це перша станція вітропарку «ДТЕК Приазовський», загальна проектна потужність якого 550 МВт.          Перед початком екскурсії по Ботієвській ВЕС був проведений  вступний інструктаж з техніки безпеки. Під час екскурсії присутні проглянули фільм про будівництво Ботієвської ВЕС, оглянули диспетчерський центр управління, здійснили виїзд до турбін і веж ВЕС.

  Викладачі  кафедри ІЕТП поспілкувались з керівництвом ВЕС про можливості розвитку інноваційної галузі, перспективи енергетичної безпеки нашої країни і працевлаштування студентів ННІ ЕКТ.