Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Лабораторії

Лабораторія лісового насінництва та деревинознавства

Оснащена засобами вимірювання для визначення кількісних параметрів досліджуваних зразків деревини та насіння відповідно до стандартизованих методик – зокрема для визначення його схожості, енергії росту тощо. У лабораторії також є фрагменти круглих лісоматеріалів та пиломатеріалів, стенди зі зразками насіння хвойних та листяних порід.

Лабораторії

Лабораторії

 


Лабораторія дизайну меблів і дерев’яного домобудування

У лабораторії відбуваються заняття з дисциплін «Технологія дерев’яного домобудування» і «Технологія клеєних матеріалів». У лабораторії знаходяться зразки клеєного брусу та оциліндрованих колод і зразки їх з’єднань у зрубах дерев’яних будинків, фрагменти стін, зразки столярно-будівельних виробів, а також обладнання для проведення лабораторних робіт з дослідження властивостей клейових матеріалів, використовуваних при виготовленні виробів з деревини.

Лабораторії

Лабораторії

Лабораторії

Лабораторії


Лабораторія конструкцій меблевих і столярних виробів

У лабораторії  мають змогу досліджувати типові конструктивно-технологічні рішення, використовувані в корпусних і м’яких меблях, різноманітну меблеву фурнітуру, зразки деревних плитних матеріалів із різноманітними покриттями.

Лабораторії

Лабораторії

Лабораторії


Лабораторія механізації лісогосподарських робіт

Оснащена бензомоторними пилками Shtil MS, Мотор-Січ 370, Оleo-Mac, мотокосаркою Shtil FS, кущорізом Oleo-Mac 725D та ручними різальними інструментами (ножиці, пилки тощо) для догляду за насадженнями. До обладнання лабораторії також входять два мотоблоки «Мотор-Січ» з шлейфом знарядь. У цій лабораторії проводяться заняття з дисциплін : «Промислові методи лісовирощування», «Технологія та обладнання лісозаготівель», «Технологія та обладнання лісогосподарських робіт».

Лабораторії

Лабораторії


 

Лабораторія технології меблів
Слугує для проведення занять з дисциплін «Технологія меблевих виробів» і «Столярна справа». Основне обладнання – верстат форматно-розкрійний UNISUNX і верстат крайколичкувальний R-17 з додатковими столами. Також лабораторія оснащена свердлильним верстатом Enhel-BTBD, кромковим фрезер Virutex PO-156H, акумуляторними шуруповертом BOSCH PSR10-80, аспіраційною установкою СП–3200. За допомогою цього обладнання виготовлюються корпусні меблі для навчальних корпусів, гуртожитків і бази відпочинку нашого університету.

Лабораторії

Лабораторії


Лабораторія рекреаційних і захисних насаджень та промислових методів лісовирощування

Лабораторія оснащена приладами та інструментами, які використовуються для геодезичних та лісотаксаційних робіт та обладнанням для здійснення мікроскопічних досліджень тканин деревних рослин.

Лабораторії

Лабораторії

Лабораторії

Лабораторії

Лабораторії


Лабораторія агролісомеліорації та агролісівництва

Лабораторія оснащена засобами вимірювання параметрів грунтів і метеорологічних параметрів у польових умовах, що дає змогу вивчати вплив лісових насаджень на зазначені характеристики.

Лабораторії

Лабораторії

Лабораторії

 

Відео кафедри

 

Перелік обладнання

 

Бази практик