Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ХНТУСГ (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні в нашому університеті пройшов традиційний День відкритих дверей, під час якого майбутні вступники та їхні батьки змогли ближче познайомитися з керівництвом університету та  його навчальною базою, а також отримати актуальну інформацію щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії до ХНТУСГ та підготовки тут фахівців за різними СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ.

Попри те, що цей захід  проходив в онлайн-режимі, його учасниками стало близько 150 осіб, які приєдналися до відеотрансляції і змогли безпосередньо поспілкуватися з ректором  університету, членами Приймальної комісії, директорами навчально-наукових інститутів та деканом факультету ТСЛ.

На початку зустрічі до майбутніх вступників та їхніх батьків звернувся ректор університету і голова Приймальної комісії О.В. Нанка,  який привітав їх на Дні відкритих дверей і побажав всім здоров’я, удачі і благополуччя. Через засоби відеозв’язку учасників також привітав випускник нашого університету  С.І. Чернов. Він подякував колективу університету за те, що тримає високу планку якості університетської освіти в Україні, а також закликав майбутніх вступників приєднуватися до великої і дружної університетської родини, яка допомагає знайти своє місце в житті.

Далі відповідальний секретар Приймальної комісії С.М. Скофенко ознайомив  глядачів і слухачів з основними етапами вступної кампанії 2021 року та проінформував про особливості цієї кампанії і додаткові можливості для вступників, які допоможуть їм вступити до університету на престижні спеціальності й успішно навчатися тут в т.ч. за рахунок коштів державного бюджету.  Насамперед, це навчання на підготовчих курсах, які працюють в університеті, участь у Всеукраїнській олімпіаді вступників, написання мотиваційного листа тощо.

Для отримання індивідуальних консультацій та практичної допомоги С.М. Скофенко порадив майбутнім вступникам та їхнім батькам звертатися до Приймальної комісії університету, яка працює в посиленому режимі. Також він запросив майбутніх випускників взяти участь у першій сесії Всеукраїнської олімпіади вступників, яка відбудеться вже 6 березня ц.р. з 9:30 в головному корпусі університету (вул. Алчевських, 44) й дозволить переможцям отримати до 20 додаткових балів до одного з предметів ЗНО, який підвищить загальний конкурсний бал під час вступу.

З короткими доповідями-презентаціями перед учасниками онлайн-заходу також виступили керівники навчального-наукових інститутів: В.М. Власовець, В.І. Жила, В.В. Бредихін, О.В. Сайчук, О.В. Грідін та декан факультету технологічних систем і логістики А.В.Кравцов. Їхня  інформацію, насамперед, стосувалася характеристики  СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ, за якими в ННІ та на ФТСЛ ведеться підготовка студентів, особливостей проходження ними різних видів практики (в т.ч. за кордоном), та можливостей щодо  працевлаштування після закінчення університету.

Після цього члени Приймальної комісії, представники ректорату та навчальних підрозділів відповіли на численні запитання учасників зустрічі, які надходили через канали відеозв’язку та на електронну пошту університету.

Варто зазначити, що ведучою і модератором цієї зустрічі була співробітниця Відділу виховної роботи студентів О.І. Скрипка, яка відразу ж зуміла зацікавити аудиторію і тримала її увагу до останніх хвилин. Цікавими були і виступи студентів університету та їхні творчі номери, підготовлені до Дня відкритих дверей.

За підсумками Дня відкритих дверей ректор університету О.В.Нанка та відповідальний секретар Приймальної комісії С.М. Скофенко подякували всім організаторам та учасникам цього заходу і дали короткі відеокоментарі:

 Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.