Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

День відкритих дверей у Вовчанському коледжі

Сьогодні у Вовчанському фаховому коледжі ХНТУСГ пройшов День відкритих дверей у принципово новому форматі – прямий ефір з використанням платформи Meet. Ініціаторами цього заходу виступили студенти коледжу (П. Сірий та Т. Долгарьова – представники 3-х курсів спеціальностей «Агроінженерія» та «Облік і оподаткування»), які ознайомили абітурієнтів та їхні батьків з аудиторіями та лабораторіями корпусів коледжу в режимі реального часу.

На захід зареєструвалося понад 30 абітурієнтів та їхніх батьків.  Від адміністрації в заході взяли участь директор коледжу А. В. Щербак, який звернувся до аудиторії з вітальним словом; відповідальний секретар приймальної комісії О. С. Боговєсов з презентацією умов прийому до коледжу; методист коледжу Т. П. Бондарєва, яка розповіла про здобутки студентського та педагогічного колективів.

Абітурієнтів найбільше цікавили питання термінів навчання. Дуже позитивні відгуки викликала розповідь самих студентів онлайн про їх життя в коледжі. До уваги абітурієнтів запропоновано не лише джерела з Фейсбук, Інстаграм тощо, але й власний студентський канал Ютуб, матеріали на якому (власної студентської творчості) протягом відеозустрічі набрали понад 1500 переглядів молоддю.

До речі, якщо ви ще не підписалися на наш ЮТУБКАНАЛ, обов’язково зробіть це. Не пошкодуєте.

Т. П. Бондарєва,  методист коледжу

День відкритих дверей у Вовчанському коледжі День відкритих дверей у Вовчанському коледжі День відкритих дверей у Вовчанському коледжі День відкритих дверей у Вовчанському коледжі

День відкритих дверей у Вовчанському коледжі