Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Андрій Хлищенко мріє стати агрономом

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ продовжує знайомитися з цього річними вступниками нашого університету і  сподівається, що за результатами конкурсного відбору всі вони стануть  студентами. Хтось отримає можливість навчатися за бюджетні кошти, а хтось за контрактом, але наразі більшість вступників (за виключенням окремих категорій) мають рівні права для того, щоб позмагатися за можливість здобувати вищу освіту в одному з найкращих агарно-технічних ЗВО.

Знає про це і Андрій Хлищенко, який сьогодні завітав до Приймальної комісії університету. Цього року хлопець закінчив Великобурлуцький ліцей, здав ЗНО і  вирішив вчитися на  агронома. Каже, що з дитинства мріє про цю професію, любить працювати на землі й не боїться важкої роботи. А спеціальність Агрономія його приваблює  своєю перспективністю і широкими можливостями, які вона відкриває для тих, хто хоче працювати на землі. Причому, це не  обов’язково має бути якесь велике фермерське господарство чи сільгосппідприємство. Кваліфікований агроном може знайти роботу і в інших галузях, було б бажання…

Андрій Хлищенко говорить, що в нього було кілька варіантів для вибору місця навчання, але наш університет вибрав тому, що колись тут навчався його хрещений і за його порадою  він також вирішив сюди вступити. Причому, до університету Андрій приїхав не сам, а із своїм шкільним другом, якого цікавить технічний сервіс. Тому хлопець спробує поступити до навчально-наукового інституту Технічного сервісу на спеціальність 133 Галузеве машинобудування. Але, якщо пощастить, то хлопці планують поселитися в одному гуртожитку й долучитися до Великобурлуцького земляцтва, яке раніше заснували студенти з цього району.

Бажаємо їм успішно пройти конкурсний відбір і стати  студентами нашого університету. Мрії мають збуватися.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.