Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Академіку Володимиру Семиноженку — 70!

9 червня 2020 р. виповнюється 70 років Почесному громадянину міста Харкова, голові Північно-Східного наукового центру НАН і МОН України, академіку Національної академії наук України, двічі лауреату Державної премії України  в галузі науки і техніки, повному кавалеру ордена «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів Володимиру Петровичу СЕМИНОЖЕНКУ!

Шановний Володимире Петровичу!

Від імені колективу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка  щиро вітаємо Вас з ювілеєм, зичимо міцного здоров’я, успіхів в реалізації Ваших наукових розробок, бажаємо вдячних учнів, бути почутим сучасним політикумом та задоволення від спілкування з колегами і рідними.

Ви завжди були і залишаєтеся  людиною, яка особистим прикладом показує напрям і умови формування мети у житті та результати її досягнення, що особливо є цінним для сучасної студентської молоді, аспірантів та науковців.

Дякуємо за підтримку нашого університету, опікування сучасним станом науки та підтримку новітніх технологій в сільськогосподарському виробництві України.

Ректорат ХНТУСГ.