Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

(075) МАРКЕТИНГ

Кафедра маркетингу та медіакомунікацій ХНТУСГ імені Петра Василенка презентує спеціальність 075 «Маркетинг», за якою ведеться підготовка фахівців на базі ННІ бізнесу і менеджменту.

«Маркетолог» є однією з найбільш перспективних, найбільш затребуваних та найбільш престижних професій на сучасному етапі розвитку ринку праці будь-якої країни. Унікальність маркетологів полягає в їх багатогранності та багатопрофільності!

Вивчаючи повний комплекс загальних та професійних дисциплін (пов’язаних з дослідженням ринку, формуванням товарної політики, ціноутворенням, формуванням політики комунікацій та товаропросування, управлінням політикою товаророзподілу та збуту, управлінням проєктами, міжнародною діяльністю та ін.), маркетологи є важливими «гравцями» для сучасного ринку:  знають, що потрібно споживачам; розуміють, як вигідно продати товар; можуть збільшити прибутки компанії за рахунок використання інструментарію новітніх управлінських систем.

Підготовка фахівців за спеціальністю 075 «Маркетинг» у ХНТУСГ імені Петра Василенка здійснюється випускаючою кафедрою маркетингу та медіакомунікацій відповідно до індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів вищої освіти з вибором окремих спеціалізацій (за відповідними конкурсними пропозиціями для вступу):

  • Маркетинг
  • Маркетинг інновацій
  • Рекламний бізнес та медіакомунікації
  • Медіатехнології та бізнес-аналітика

Особливість навчання студентів за обраною спеціалізацією полягає у додатковому поглибленому вивчені сучасних дисциплін: «Маркетингові інтернет-технології та бізнес-аналітика», «Digital-маркетинг», «Рекламний бізнес», «Технології продажів», «PR-технології», «Бренд-айдентика», «Бренд-менеджмент», «Маркетинг відносин», «Комунікації в бізнесі», «Медіакомунікації», «Медіапланування», «Медіатехнології», «Медіаінновації», «Маркетинг інновацій у галузях», «Маркетинговий консалтинг», «Антикризовий маркетинг» та ін.

Навчання за обраними траєкторіями доповнює професійні компетентності «маркетолога», розширює його можливості працевлаштування й робить його більш конкурентоспроможним на ринку праці!

Шановні абітурієнти!

Навчання за спеціальністю 075 «Маркетинг» у ХНТУСГ імені Петра Василенка – це правильний вибір!

Пам’ятайте! Обираючи спеціальність для вступу в університет – Ви обираєте професійний шлях на все своє життя! Сьогодні Ви самі творці свого майбутнього!

МАРКЕТИНГ – Це Престижно! Це Корисно! Це Цікаво!

О.В. Мандич, д.е.н., професор,
зав. кафедри маркетингу та медіакомунікацій