Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЗВІТ РЕКТОРА ЗАТВЕРДИЛИ ОДНОГОЛОСНО

Сьогодні у ХНТУСГ відбулися збори трудового колективу університету, на яких ректор О.В. Нанка виступив із звітом про виконання статутних вимог університету у 2019 році та окреслив плани і завдання, які стоятимуть перед трудовим колективом у 2020 році. Збори відкрив голова профспілкової організації університету В.М. Кісь, який проінформував, що для участі в них зареєструвалося 143 делегати від усіх навчально-наукових підрозділів та кафедр університету. Далі він надав слово ректору ХНТУСГ.

Під час свого звіту О.В.Нанка детально охарактеризував показники фінансово-економічної стабільності університету та проінформував про  результати навчально-методичної і науково-дослідницької роботи, дав оцінку діяльності окремих структурних підрозділів університету і підвів підсумки вступної кампанії 2019 року. Також ректор проінформував своїх колег про нові вимоги, які стоятимуть перед ректоратом і усім трудовим колективом у зв’язку з реформуванням системи вищої освіту та окреслив плани і завдання на найближчу перспективу…

Завершуючи свій звіт, О.В. Нанка  привітав усіх присутніх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим й побажав їм щастя і добра. Збори трудового колективу одноголосно затвердили звіт ректора і оплесками подякувли йому за  плідну роботу.

Повний звіт ректора ХНТУСГ найближчим часом буде оприлюднено на веб-сайті університету. Стежте за нашими новинами.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.