Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЗУСТРІЛИ, ЯК РІДНИХ

Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка відбулися урочисті зустрічі студентів-першокурсників, які  влилися в дружну університетську сім’ю. На жаль, у зв’язку  з карантинними обмеженнями, керівництву університету довелося відмовитися від традиційних урочистостей, що супроводжувались посвятою у студенти та концертною програмою. Але від того зустрічі першокурсників не стали менш теплими і щирими. У кожному навчально-науковому інституті їх зустрічали, як рідних.

Така зустріч відбулася і в навчально-наукового інституті Бізнесу і менеджменту. З нагоди початку навчання від імені професорсько-викладацького складу ХНТУСГ студентів, їхніх батьків та гостей привітав ректор університету Олександр Нанка а також  директор інституту Олександр Грідін. Вони зазначили, що з часу навчання в університеті у студентів починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Тож представники ректорату побажали здобувачам освіти  на  шляху пізнання підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Щирі вітання і  побажання також прозвучали на адресу викладачів університету, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави, щоб їх мудрість і великодушність була прикладом для вихованців на все життя.

Адресуємо ці побажання всіх студентам, викладачам та співробітникам університету.
В добру путь!

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ