Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ЗУСТРІЧ З КИТАЙСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

2 липня  відбулась чергова зустріч керівництва Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка з нашими китайськими партнерами. Перший проректор ХНТУСГ М. Л. Лисиченко та проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків Ю. П. Вітковський зустрілися з представники Українсько-китайського центру міжнародних освітніх технологій (Пекін, КНР), які передали колективу університету 1000 захисних масок та дезінфікуючі засоби.

Перший проректор ХНТУСГ М. Л. Лисиченко підкреслив, що на сьогоднішній день в умовах карантину продовжують працювати окремі служби та підрозділи Університету, а також є українські та іноземні студенти, що залишились в гуртожитках і не завжди мають можливість придбати засоби індивідуального захисту. Тому питання забезпечення безпеки є першочерговим та життєво необхідним, особливо враховуючи складну епідемічну ситуацію в країні і в області. У цих умовах керівництво ХНТУСГ намагається створити всі умови для захисту життя та здоров’я своїх студентів і працівників від загрози коронавірусу.

У свою чергу проректор з НПР та міжнародних зв’язків Ю.П. Вітковський подякував китайським партнерам за допомогу та наголосив, що це вже не перша партія захисних масок та дезінфікуючих засобів, які університет отримує від  численних закордонних партнерів. Значна кількість таких масок була закуплена й  за рахунок адміністрації Університету, що дозволило повністю зняти питання із забезпеченням цими засобами захисту студентів та співробітників університету. Така  робота триватиме й надалі.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.