Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Здоров’я  — понад усе

Від сьогоднішнього дня український уряд почав пом’якшувати  карантинні заходи. Але наразі вони не стосуються закладів вищої освіти та студентських гуртожитків. Навпаки, з огляду на небезпеку коронавірусу тут вживають додаткових заходів для запобігання поширенню цього небезпечного захворювання.

Наприклад, у ХНТУСГ відповідно до наказу ректора О.В. Нанки на всіх прохідних до гуртожитків організовано дистанційне вимірювання температури у студентів, які проводяться за допомогою безконтактних термометрів. Також на входах до приміщень гуртожитків та навчальних корпусів встановлені  антисептичні сенсорні дозатори, які дозволяють проводити  безконтактну дезінфекцію рук. Використання таких дозаторів не потребує будь-яких дотиків до його поверхні, що знижує ризик зараження вірусом або бактеріями й дозволяє  отримати  дозовану порцію антисептика.

Студенти та співробітники університету з розумінням ставляться до запровадження таких заходів. Більше того, вони самі дбають про здоров’я.   Наприклад, нещодавно іноземні студенти з власної ініціативи закупили й передали університету тисячу одноразових захисних масок.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.