Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Завершується прийом оригіналів документів

Сьогодні, 02 серпня 2021 року, Приймальна комісія ХНТУСГ нагадує нашим вступникам, що  завершується прийом оригіналів документів для вступу на бакалаврат (держбюджет) на базі повної загальної середньої освіти та освітньо- кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста. Вступники можуть встигнути подати документи до 18.00 години цього дня.

Увага, в електронних кабінетах вступників та на головному сайті ХНТУСГ оприлюднено рейтингові списки та списки рекомендованих до зарахування, переглянути які можна у вкладці ВСТУПНИКАМ, або за цим посиланням: https://khntusg.com.ua/vstupnikam/rejtingovi-spiski/.

Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, детальніше ТУТ.

Шановні вступники! Пропонуємо вам скористайтися унікальною можливісттю стати студентами провідного  закладу вищої освіти! Як ми писали, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка увійшов до 100 найзатребуваніших університетів серед цьогорічних абітурієнтів. В цьому рейтингу університет знаходиться на 45 місці серед усіх українських ЗВО, 2 місці серед аграрних ЗВО, і на 8 серед харківських університетів..

Чекаємо на вас! Залишились  лічені години для подачі оригіналів документів до університету.

 

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ