Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Завершився конкурс студентських відеороликів

Відділ  медіакомунікацій ХНТУСГ та Відділ з організації виховної роботи студентів  підвели  сьогодні підсумки  творчого  конкурсу на кращий студентський відеоролик-презентацію, який був оголошений  раніше.  За умовами конкурсу студенти мали показати у своїх відеороботах різноманітне й  багатогранне  життя нашого університету та його навчально-наукових підрозділів, проявивши творчий підхід і креативність.

Варто зазначити, що більшість учасників конкурсу справилися з цим завданням і представили на конкурс цікаві та оригінальні відеоролики і презентації. Загалом, на конкурс надійшло 8 робіт,  які були переглянуті й оцінені членами конкурсної комісії. Всі учасники конкурсу отримають дипломи, а  автори трьох кращих відеоробіт – заслужені премії.

Нагородження учасників конкурсу відбудеться по закінченню карантину. Тому наразі ми не називаємо їхніх імен, але даємо можливість усім бажаючим переглянути і оцінити  конкурсні відеороботи на нашому YouTube-каналі та своїм голосуванням і коментарями визначити найкращу роботу. За підсумками відкритого голосування переможцю конкурсу буде вручено Приз глядацьких симпатій.

Оргкомітет конкурсу.