Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Засідання Вченої ради онлайн

Сьогодні відбулося чергове засідання Вченої ради ХНТУСГ, яке пройшло під головування ректора Університету О.В. Нанки. Більшість членів Ради брали в ньому участь онлайн і в такому ж режимі  могли брати участь в обговоренні тих чи інших питань Порядку денного та голосуванні.

Загалом на Порядку денному ВР було вісім основних питань, які здебільшого стосувались удосконалення навчального процесу в Університеті з використанням дистанційних технологій, проведення роботи щодо акредитації та ліцензування освітніх програм і  спеціальностей, покращення якості освітнього процесу тощо. Зокрема, члени Вченої Ради затвердили нове положення про організацію освітнього процесу в Університеті, положення про облік і нормування наукової роботи, положення про коледж переробної та харчової  промисловості ХНТУСГ тощо.

Також на засіданні Вченої ради було заслухано керівника навчального відділу університету Н.Г. Бережну, яка проінформувала про результати моніторингу відвідування студентами занять в онлайн-режимі. Під час моніторингу було з’ясовано, що найвищий рівень відвідування продемонстрували студенти перших курсів університету, де відвідування занять в онлайн-режимі складало більше 70%, а серед навчально-наукових інститутів найвищий рівень відвідування був зафіксований у ННІ ЕКТ. Загалом по Університету цей показник складає близько 50%. Інші студенти, які не мали можливості працювати в онлайн-режимі,  працювали в системі Moodle-1 та Moodle-3. Своїм рішенням Вчена рада звернула увагу директорів ННІ та факультету ТСЛ, а також завідувачів кафедр і кураторів студентських груп на необхідність активізації відвідування студентами занять в онлайн-режимі й активнішого використання  дистанційних технологій та систем, зокрема Moodle та Moodle-3.

Підводячи підсумки роботи Вченої ради, ректор Університету О.В. Нанка подякував усім за плідну роботу і проінформував, що наступне засідання Ради відбудеться 26 червня 2020 року. Також ректор проінформував, що найближчим часом керівництво Університету ухвалить рішення про те, в якому режимі буде проходити закінчення навчального року, зокрема для студентів випускних курсів бакалаврату, оскільки послаблення карантинних заходів не скасовує вимоги щодо збереження життя і здоров’я студентів та викладачів. Рішення щодо цього питання буде оприлюднено додатково.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.